تبلیغات
Hate Us - Alpha - Omega
Hate Us
 Alpha - Omega

 

چه هدبنگ ها كه نزنیم!
اولین تك آهنگ از آلبوم جدید مونسپل منتشر شد! White Skies یا "آسمان های سپید" كه در ترك لیست منتشره مربوط به سی دی دوم و ترك دوم است چند روز پیش روی صفحه مونسپل در فیس بوك قرار داده شد.
ملودیك خواندن فرناندو و نجوا هایش در آهنگ ما را به یاد آهنگ های دهه نود گروه Tiamat می اندازد و شاید حضور یك همخوان زن در قسمت سرود و حتی فضای آهنگ شما را یاد Luna هم بیاندازد.
در قسمتی از شعر فرناندو می خواند: "آسمان ها! پایین بیایید ، پایین بیایید"
موسیقی را باید شنید نباید تفسیر كرد!

Lickanthrope آهنگ دومی بود كه از این آلبوم روی اینترنت قرار گرفت.این آهنگ كه ترك دوم آلبوم اصلی مونسپل Alpha Noir است توسط یك سایت رادیویی و در حین مصاحبه فرناندو با آن رایدو برای شنیدن قرار گرفت و نسخه ضبط شده از آن به سرعت در میان تورنت ها و سایت ها پخش شد.
Lickanthrope یك Black Metal سنگین است.چیزی شبیه Night Eternal اما بارها و بارها سیاه تر!Lickanthrope كه یك بازی با حروف در آن با كلمه Lyckanthrope به معنای گرگ نما وجود دارد برای من بلك ترین آهنگ مونسپل تا امروز است و تیزر ویدئوی آن نیز از صفحه اصلی مونسپل در فیس بوك قابل مشاهده  است.تیزری كه در آن قسمت هایی از ویدئو و پشت صحنه آن و چگونگی آماده شدن اعضای گروه برای بازی در ویدئو را مشاهده می كنیم.نكته جالب توجه در این كلیپ حضور گرگ ها و دختری با شنلی قرمز رنگ است.
از نظر كیفیت صدا هر دو این آهنگ (حداقل آن دو كه من شنیدم و برای شما آپلود كردم) چیز شنیدنی ایی نیستند اما برای رفع عطش شنیدن آهنگ های جدید مونسپل می توان روی آنها حساب كرد.
با توجه به تجربه حداقل دو آلبوم پیشین كه در سال 2006 آهنگ Finisterra و در سال 2008 آهنگ Scorpion Flower پیش از انتشار كل آلبوم منتشر شد حدس من آن است كه مونسپل سعی می كند قبل از انتشار هر آلبوم ، آهنگی كه كمی با مونسپلی كه شنیده شده متفاوت باشد را ارائه كند.
چه حدس من درست باشدو چه غلط ، هدبنگ ها در انتظار است و شعرهایی كه تفكر در آن ها چیز میاموزیم.
تا كنون 3 آهنگ از مجموع آهنگ هایی كه مونسپل عرضه خواهد كرد شنیده اییم.دو آهنگ كه كامل توسط گروه و دیگری هم در ویدئویی كه مونسپل برای تبریك سال نوی میلادی منتشر كرد كه در آن ریكاردو نوازنده گروه ریف های آغارین آهنگی هدبنگ آور را می نوازد.
اگر آهنگ ها را بشنوید رد پای Thrash را می توان پیدا كرد ، خصوصا در آهنگی كه تنها قسمتی از آن را شنیده اییم.

این نوشته به روز خواهد شد.
جاودان باشید ، زیر نور ماه.


نظر نظر دوستان